23 Şubat 2011 Çarşamba

Petepet Üye Ol

Ve Petepet oyunu beta aşamasında yayınına başladı. Artık oyunu oynayabilirsiniz. Petepet üye olma detayları ise yazımızdaPetepet www.petepet.com adresi üzerinden oynanabilecek bir oyun. 25 Şubat 2011 Cuma günü test yayınına başladı ve resmi site üzerinden petepet kayıtları başladı. Petepet giriş için oyun açıldıktan sonra da yine aynı sayfayı kullanacaksınız.

Petepet'in ana sayfasına girdiğinizde sayfanın orta yerinde "Hemen üye ol" yazan bir buton göreceksiniz. Bu butona tıkladığınızda karşınıza üyelik bilgilerinizi gireceğiniz bir form çıkacak.

Bu formu doldurup tamam butonuna tıklıyorsunuz. Eğer girdiğiniz kullanıcı adı alınmışsa yeni kullanıcı adları denemeniz gerekiyor. Akabinde işlem başarılı olduğunda mail adresinize bir mail gidiyor. Bu mailde yer alan linke tıkladığınızda hesabınız onaylanmış oluyor ve artık rahatlıkla oyununuzu oynayabiliyorsunuz.

Oyundaki sohbet sistemini kullanabilmeniz için ise ayrıca bir cep telefonu numarası girerek hesabınızı ikinci kere doğrulamanız gerekiyor. Bu durum ekstra bir güvenlik önlemi olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Elbette bu işlem mecburi değil, bu onaylamayı yapmazsanız sadece sohbet özelliğinden mahrum kalıyorsunuz ama oyununuzu oynamada herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz.

İşte hepsi bu kadar, iyi eğlenceler.

Not: Kendinizi çok kaptırmamaya dikkat edin, oyun hayatı yaşamanızın ve geleceğe hazırlanmanızın önüne geçmesin !

1 yorum:

  1. I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

    I bet Kinect will not be magical either.

    sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

    video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet

    YanıtlaSil